III Niedziela Zwykła – 24.01.2021r. 

Godz. 9.00 +Wacław Sawicki w 4-ą r. śm.

Godz. 9.00 +Mieczysław Siodłowski; Nikodem i Wanda Siodłowscy; Jan i Janina Kozyra

Godz. 9.00 +Kazimiera i Aleksander Karwaccy

 

Godz. 11.00 +Józef, Kazimiera, Apoloniusz Przystupa; Irena Patyra - Msza św. od córki

Godz. 11.00 +Zm. z r. Korolów:Władysław, Genowefa, Dominik, Maria, Rozalia i za rodziców obojga stron

Godz. 11.00 O Boże błogosławieństwo dla Sylwii w 18-e urodziny

 

Godz. 12.15 +Wanda Łukaszewicz w 30-y dz. po śm. - zam. Kółko Różańcowe

Godz. 12.15 +Jadwiga Włodarczyk - zam. Kółko Różańcowe

Godz. 12.15 +Wincenty Kozieł

 .............................................................................

Trzeci Tydzień Zwykły – 25. 01.2021  - 31.01.2021

Poniedziałek 25.01.2021r.

Godz. 17.00 O straż Chórów Anielskich i ochronny płaszcz opieki Matki Najświętszej dla parafii, księdza proboszcza i kapłanów nam posługujących /nowenna/

.............................................................................

Wtorek 26.01.2021r.

Godz. 17.00 O straż Chórów Anielskich i ochronny płaszcz opieki Matki Najświętszej dla parafii, księdza proboszcza i kapłanów nam posługujących /nowenna/

.............................................................................

Środa 27.01.2021r. 

Godz. 17.00 O straż Chórów Anielskich i ochronny płaszcz opieki Matki Najświętszej dla parafii, księdza proboszcza i kapłanów nam posługujących /nowenna/

.............................................................................

Czwartek 28.01.2020r. 

Godz. 17.00 O straż Chórów Anielskich i ochronny płaszcz opieki Matki Najświętszej dla parafii, księdza proboszcza i kapłanów nam posługujących /nowenna/

.............................................................................

Piątek 29.01.2021r. 

Godz. 17.00 O straż Chórów Anielskich i ochronny płaszcz opieki Matki Najświętszej dla parafii, księdza proboszcza i kapłanów nam posługujących /nowenna/

.............................................................................

Sobota 30.01.2021r.

Godz. 16.00 Chrzest: Aleksandra i Kornelia

Godz. 17.00 +zm. z r. Cychowskich: Leokadia, Adolf, Tadeusz; zm. z r. Senczyków: Zygmunt, Stanisław, Paulina, Aleksander; Ryszard Kostyła, Tadeusz Sylwesiuk

 

 .............................................................................

IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021r. 

Godz. 9.00 +Adam Nastaj w 2-ą r. śm.; Helena, Michał Nastaj

Godz. 9.00 +Edward Sokołowski w 1-ą r. śm.

Godz. 9.00 

 

Godz. 11.00 Msza św. zbiorowa 

Godz. 11.00 +Waldemar Brejt w 11-ą r. śm.

Godz. 11.00 +Andrzej, Leokadia Grzegorczyk; Anna, Bolesław Rodak

 

Godz. 12.15 Za parafian

Godz. 12.15 +Maria Macuba - od rodziny Iwanickich

Godz. 12.15 +Marek Kowalczyk - od sąsiadów

.............................................................................

Święta

Środa, III Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Anieli Merici, dziewicy

Sonda