Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r. 

Godz. 9.00 Msza święta zbiorowa

Godz. 9.00 +Roman Kowalczyk w 3-ą r. śm.

Godz. 9.00 +Józef Karwacki i wsz. zm. z r. Karwackich

 

Godz. 11.00 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego

Godz. 11.00 +Wincenty Siodłowski w 3-ą r. śm.

Godz. 11.00 +Jan, Stanisława/ę/, Piotr i wsz. zm. z r. Prokopiuków; Zofia, Józef i wsz. zm. z r. Kuciów

Chrzest: Amelia Sawicka

 

Godz. 12.15 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marcina z ok. urodzin i imienin

Godz. 12.15 +Andrzej Jemielniak w 22-ą r. śm.

Godz. 12.15 +Krystyna, Józef Łuczyńscy

 

Godz. 14.00 O radość życia wiecznego dla Krystyny

Godz. 14.00 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

Godz. 14.00 +Kazimierz, Stanisław, Wojciech Romańczuk; Kazimierz Puźniak 

.............................................................................

Drugi Tydzień po Wielkanocny – 12.04.2021r. - 18.04.2021r.

Poniedziałek - 12.04.2021r. 

Godz. 18.00 +Zofia i Zdzisław Lipińscy w r. śm. i zm. z rodziny

Godz. 18.30 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./ 

.............................................................................

Wtorek - 13.04.2021r. 

Godz. 18.00 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

.............................................................................

Środa - 14.04.2021r.

Godz. 18.00 +Zm. z r. Kwaśniewskich, Jeruzalskich i Zielińskich

Godz. 18.30 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

.............................................................................

Czwartek - 15.04.2020r. 

Godz. 18.00 +Wit Woźniak w 22-ą r. śm.

Godz. 18.30 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

.............................................................................

Piątek - 16.04.2021r. 

Godz. 18.00 +Agnieszka Lipińska w r. śm.

Godz. 18.30 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

.............................................................................

Sobota - 17.04.2021r.

Godz. 18.00 +Zofia Kosiarska w 30-y dz. po śm. - od synowej

Godz. 18.30 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./ 

 .............................................................................

Trzecia Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021r. 

Godz. 9.00 Za wsz. zm. z r. Sztorców i Siegiedów

Godz. 9.00 +Henryk Pszczoła w 26-ą r. śm.

Godz. 9.00 +Janina Siegieda

 

Godz. 11.00 +Jan Jabłoński w 12-ą r. śm. i zm. z rodziny

Godz. 11.00 +Józef, Bronisława/ę/ Szumiło; Ryszard Żmuda, Jan Wójtowicz

Godz. 11.00 +Leokadia, Andrzej Grzegorczyk; Józef i Aleksander Rodak

 

Godz. 12.15 +Marcin Bednarski w 4-ą r. śm.

Godz. 12.15 +Józefa/ę/, Henryk, Czesław Roman

Godz. 12.15 +Marianna Szurek w 30-y dz. po śm. - od córki z rodziną

 

Godz. 14.00 Za parafian

Godz. 14.00 +Ludmiła Alina Kowalczyk /greg./

Godz. 14.00

Święta

Sobota, Oktawa Wielkanocna
Rok B, I
Sobota w oktawie Wielkanocy

Sonda